Rekolekcje rozpocząte. Ściągnij pierwszą naukę na mp3.

Wczoraj na Mszach św. wieczornych na Osiedlu Akademickim, na Borkach i w katedrze głoszone były pierwsze nauki rekolekcyjne.

Czym dla nas są przykazania? Czy uważamy je za coś co nas ogranicza,traktujemy je jako “przestrzeń ogrodzoną drutem kolczastym pod napięciem, za którym jesteśmy uwięzieni, a wszystko co jest super znajduję się po za tym ogrodzeniem”? Czy Bóg, który nas naprawdę kocha, chciałby nam zabrać wolność? Czym tak naprwdę są przykazania i ufność w to, że Chrystus wie co jest dla nas dobre, ukazuje nam ks. Mirosław Maliński.

Zachęcamy do pobrania pierwszej z tego adresu:

http://speedy.sh/2bEET/dzien-I-nauka-1.mp3

Dzisiaj spotykamy się o 20 w kościele. Rozpoczniemy Mszą świętą z nauką, po niej konferencja, okazja do adoracji Najświętszego Sakramentu i spotkanie w DA przy chlebie ze smalcem, ogórkiem kiszonym i… czymś jeszcze. Przyjdźcie i weźcie ze sobą znajomych:)

Jutro 10-12:30 i w środę 10-12:30 i 14-17 jest możliwość umówienia się na osobistą rozmowę z księdzem rekolekcjonistą po wcześniejszym zgłoszeniu do Tomka Motyki, tel. 505413024, e-mail: motyktomas@op.pl lub osobiście.

2012-03-12T10:54:42+01:00
Ta strona używa plików Cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. OK