Pierwsze osoby zapisały się na Rajd. Idź i Ty:)

I Akademicki Nocny Rajd Próby i Poznania to propozycja przygotowana przez studentów z Koła Akademickiego Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, Stowarzyszenie Harcerstwa Katolickiego “Zawisza”, Duszpasterstwo Akademickie w Radomiu oraz Stowarzyszenie “Budujemy Przystań”.

Jak mówi pomysłodawczyni Rajdu, Paulina Hrostek, wiceprezes Koła Akademickiego KSM, wśród celów Rajdu jest integracja środowiska akademickiego,podjęcie wyzwań próby i poznania siebie w niekorzystnych warunkach, doskonalenie umiejętności pracy w grupie, poznanie okolic Radomia, poznanie i uświadomienie aktualności przypowieści Pisma Świętego.

Do udziału w Rajdzie mogą się zgłaszać pojedyncze osoby jak i grupy przyjaciół, które wybierają sobie nazwę i startują do współzawodnictwa w czasie Rajdu. Ze względu na nocny charakter Rajdu mogą w nim wziąć udział tylko osoby pełnoletnie.

Na trasie Rajdu, ok. 29 km przygotowane będą punkty weryfikacyjne, które sprawdzą umiejętność pracy w grupie. Przewidziany jest również ciepły posiłek. Całość zakończymy wspólną Mszą św. w Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Błotnicy. Całość Rajdu jest więc nie tylko wysiłkiem fizycznym, ale również ma charakter pielgrzymkowy.Każdy uczestnik we własnym zakresie powinien być wyposażony w kamizelkę odblaskową i latarkę.

Wszelkie pytania dotyczące Rajdu prosimy kierować na adres: da-radom@wp.pl, w temacie wpisując Rajd nocny. Zapisy będą odbywać się w DA codziennnie od niedzieli do czwartku włącznie, po spotkaniach JuwenDAliowych. Nie będzie możliwości zapisania się bezpośrednio przed Rajdem! Przy zapisie uiszczamy opłatę w wysokości 15,00 zł w ramach których Organizatorzy gwarantują zabezpieczenie trasy Rajdu, mapy i opis trasy, ciepły posiłek oraz powrót autokarem z Radomia do Błotnicy.

2012-05-17T09:13:13+02:00
Ta strona używa plików Cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. OK