Michał Piekara na JuwenDAliach 2012

Po dwudniowej przerwie na JuwenDAliach nadszedł czas na wyczekiwane spotkanie z panem Michałem Piekarą. Cieszymy się ogromnie, że licznie zgromadzeni uczestnicy chętnie wzięli udział nie tyle w konferencji, co w spotkaniu interaktywnym. Co nosisz w swoim plecaku? Jaki jest Twój bagaż doświadczeń życiowych?

?Muszę rozliczyć swoją przeszłość, by zbudować przyszłość taką, jaką chcę?. Te słowa towarzyszyły naszemu środowemu spotkaniu. Każdy, kto chce zbudować szczęśliwą, trwałą, pełną miłości przyszłość w rodzinie, powinien najpierw spojrzeć wstecz. Dopiero potem, gdy ją zaakceptuje może przejść do ostatniego etapu, czyli kształtowania swojego dalszego życia. Pan Michał na podstawie osobistych przeżyć i doświadczeń z życia innych przedstawił nam kilka bardzo ciężkich plecaków, jakie noszą Ci ludzie. Od bardzo lekkich, z małymi problemami, bo mega wielkie, ciężkie, pełne dramatów, zagubienia i utraty sensu życia.

Jednak Pan Bóg daje każdemu z nas taki plecak, jaki jesteśmy w stanie udźwignąć. Ale możemy to zrobić tylko z wiarą. Ze zdumieniem, wzruszeniem i odniesieniem do swojego osobistego życia, wszyscy uczestniczący w spotkaniu słuchali, a potem zadawali publicznie i prywatne pytania. Dziękujemy za obecność i zapraszamy na dalszy ciąg JuwenDAliów.

(tekst: Maria Wróbel, fot. Paweł Kucharski)

2012-05-24T06:25:24+02:00
Ta strona używa plików Cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. OK