Spływ kajakowy na zakończenie roku pracy w DA

Jak mawiał jeden z filozofów “wszystko płynie…” Powoli kończy się czas pracy formacyjnej dla grup działających przy DA. Chcemy zaprosić Was wszystkich do wspólnego świętowania i dziękowania Panu Bogu za wszystko, co w tym czasie się udało, za każde spotkanie, rekolekcje, człowieka, który odkrył radość bycia we wspólnocie.

28 czerwca, w czwartek o godzinie 20:00 w kaplicy pw. bł. Jana Pawła II w Turnie k/Białobrzegów będziemy sprawować dziękczynną Eucharystię a później bawić się przy wspólnym ognisku, wspominać i planować:)

Tych, którzy mają więcej czasu podobnie jak w ubiegłym roku na progu wakacji zapraszamy na spływ kajakowy. Tym razem dwudniowy z Tomczyc do Warki, z noclegiem w Turnie k/Białobrzegów. Gwarantujemy niepowtarzalny klimat i niezapomniane wrażenia doświadczenia wspólnoty studentów odkrywających Pana Boga.

Koszt spływu dla studentów z DA to 20,00 zł za osobę. Dla pozostałych 50,00 zł. Ilość miejsc ograniczona do 20 osób, więc spieszcie się z zapisami!

Na spływ należy zabrać namiot, prowiant (obiady będą wspólne). W czwartek wspólne ognisko z tymi, którzy dojadą na Eucharystię do Ośrodka w Turnie.

Trzeba zabrać ze sobą namiot i zorganizować sobie dojazd z Radomia do Tomczyc i powrót z Warki, po zakończeniu spływu.

Dziękujemy za życzliwość i pomoc Księdzu Dyrektorowi i Pracownikom Ośrodka Edukacyjno-Charytatywnego Diecezji Radomskiej “Emaus” w Turnie! www.emausturno.pl

Zapraszamy, a wszystkim którzy już się obronili, pozdawali życzymy RADOSNYCH WAKACJI Z PANEM BOGIEM!

2012-06-18T16:06:20+02:00
Ta strona używa plików Cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. OK