Grupa 21 dotarła na Jasną Górę.

W tym roku pielgrzymowaliśmy 10. raz. Cieszymy się, że było nas o 20 osób więcej. W grupie pielgrzymowali księża: Marek Adamczyk, Artur Chruślak, Mariusz Wilk, Dariusz Szlachcic. Liderem grupy był Mateusz Mortka, a pomagali mu porządkowi: Ola Skwira, Ewelina Woźniak, Szymon Wiatr, Marcin Kacperski, Jakub Mitek. Nad służbą muzyczną czuwała niezmordowana Marysia Wróbel wraz z Elą Moczoł, Anią Rozińską, Pauliną Hrostek, Kasią i Kacprem Stolarczyk, Anią Dąbrowską, Julią i Olą Ziółko i wieloma innymi uzdolnionymi muzycznie siostrami i braćmi. Kwatermistrzami i obsługą pryszniców zajmowali się Ewa i Krzysztof, już prawie Wojutyńscy. Służby medycznej podjęły się Olga Pietrzyk i Kasia Fiborek, a zdjęcia robiła Ula Morawska.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy pielgrzymowali z nami, towarzyszyli nam duchowo i wspierali nas na różny sposób. Szczególnie dziękujemy księdzu Proboszczowi parafii św. Jadwigi Królowej, Krzysztofowi Ćwiekowi, firmie Skwarek Logistic, firmie Sadełko oraz Komendzie Miejskiej Policji w Radomiu. Dziękujemy ks. Albertowi Warso i panu Pawłowi Kopyckiemu za wygłoszone konferencje na trasie pielgrzymki.

Zapraszamy na spotkanie popielgrzymkowe, które odbędzie się w Ośrodku DA w najbliższą niedzielę, 19 sierpnia 2012 o godzinie 18:00 (rozpoczniemy Eucharystią w kaplicy DA).

 

2012-08-14T05:56:28+02:00
Ta strona używa plików Cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. OK