Film October Baby w Radomiu! Projekcja w sobotę o 19:30 w DA.

October baby” to historia 19-latki Hannah, która zawsze czuła, że nie ma prawa istnieć. Z powodu jej problemów psychologicznych i zdrowotnych rodzice zdradzają jej, że była adoptowana i że urodziła się w dziwnych okolicznościach. Hannah, by wyjaśnić te okoliczności i znaleźć swoją prawdziwą tożsamość decyduje się na podróż do Nowego Orleanu wraz z chłopakiem i najlepszą przyjaciółką.

Niesamowity film, będący historią Gianny Jessen – kobiety, która urodziła się mimo nieskutecznej aborcji metodą wstrzyknięcia roztworu soli do worka owodniowego, w klinice należącej do organizacji Planned Parenthood. Dziś Gianna działa aktywnie w organizacjach antyaborcyjnych i walczy o życie każdego człowieka.

Żaden z polskich dystrybutorów filmowych nie zdecydował się na zakup praw do tego filmu, dlatego polskie Stowarzyszenie KoLiber organizuje projekcje w największych polskich miastach. Jedyna taka okazja w Radomiu.

Matka Teresa kiedyś powiedziała: “Bóg chce użyć Gianny, by przypomnieć światu, że każda istota ludzka jest dla Niego cenna”.

Obsada: Rachel Hendrix, Jason Burkey, Robert Amaya, Maria Atchison, Joy Brunson

Projekcja organizowana wspólnie ze Stowarzyszeniem KoLiber odbędzie się w sali DA w sobotę, 09 lutego o 19:30 w ramach Akademickiego Dyskusyjnego Klubu Filmowego.

http://www.youtube.com/watch?v=BcrT8_CXF1U

2013-02-03T21:37:56+01:00
Ta strona używa plików Cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. OK