JuwenDAlia 2013, 22-24.05.2013r.

Duszpasterstwo Akademickie w Radomiu

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży przy UTH w Radomiu

zapraszają na

JuwenDAlia 2013

Środa, 22 maja 2013 r.

18:00 Flash mob – tańce integracyjne (parking przy Wydziale Ekonomicznym UTH, ul. Chrobrego)

Studenci lubią się bawić. Zamiast spędzać środowe popołudnie przed komputerem zapraszamy na parking przy Wydziale Ekonomicznym żeby razem zatańczyć! Taniec belgijski, tunak, opa opa. Tylko takie, które może tańczyć kilkadziesiąt, kilkaset osób jednocześnie. 

19:30 Wieczór gier planszowych (budynek DA Radom, ul. Górnicza 2)

Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Jenga, scrabble, chińczyk, bilard. Ale także Kinect. Dla najwytrwalszych -nagrody. Odłącz się od internetu, wyjmij słuchawki z uszu, zabierz znajomych i rozerwij się przed sesją przy… grach planszowych!

Czwartek, 23 maja 2013 r.

19:00 Miłość, chemia czy ekonomia? Konferencja o. Adama Szustaka OP (kościół św. Jadwigi Królowej na Osiedlu Akademickim)

O. Adam Szustak to dominikanin, który w ramach działalności w krakowskim duszpasterstwie akademickim „Beczka” wygłosił wiele znaczących kazań. Część z nich dostępna jest w internecie, dzięki czemu nawet w wiele miesięcy po nich wygłoszeniu, nadal mogą stanowić źródło refleksji. Kazania o. Adama Szustaka wyróżniają się otwartością na współczesność, dzięki czemu trafiały zarówno do osób utwierdzonych w swej wierze, jak i do tych, którzy borykali się z wątpliwościami. 

Piątek, 24 maja 2013 r.

21:00 II Akademicki Nocny Rajd Próby i poznania z Radomia do Błotnicy “Biblijne czarne charaktery” (start DA Radom, ul. Górnicza 2)

Po raz drugi wyruszy do Błotnicy akademicki rajd nocny, w czasie którego będzie można nie tylko zmierzyć się ze swoimi słabościami, wziąć udział w rywalizacji na czas i punkty, ale również poznać (przypomnieć sobie) wiele inspirujących historii z Biblii. Na rajd obowiązują zapisy osobiście w DA i internetowo. Zespoły biorące udział w rajdzie mogą składać się 2-5 osób. Mogą brać w nim udział osoby od 16 roku życia.

Organizatorzy:

Duszpasterstwo Akademickie Radom

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży przy Uniwersytecie Technologiczno-Humanistycznym w Radomiu

Stowarzyszenie Harcerstwa Katolickiego “Zawisza” Federacja Skautingu Europejskiego

Stowarzyszenie “Budujemy Przystań” w Radomiu

 

Patroni medialni:

Radio Plus Radom

Gość Niedzielny

Echo Dnia

Teraz Radom

Coolturalny Radom

Portal Diecezji Radomskiej
Współpraca:

Wydział Duszpasterski Kurii Diecezji Radomskiej

Polskie Wydawnictwo Encyklopedyczne “Polwen”

 

 

 

2013-05-13T12:19:27+02:00
Ta strona używa plików Cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. OK