Grupa absolwentów przy DA zaprasza na rekolekcje w milczeniu

Rekolekcje Duszpasterstwa akademickiego dla absolwentów, kończących studia i  sympatyków DA.

Grupa Absolwentów przy DA zaprasza na rekolekcje w karmelitańskim domu modlitwy w Piotrkowicach (k. Chmielnika). Chcemy włączyć się w rytm życia zakony karmelitańskiego (liturgia godzin) i przeżyć chwilę osobistej modlitwy i wyciszenia. Ponieważ mamy zamiar maksymalnie wykorzystać czas i uszanować reguły panujące w domu modlitwy, przez całe rekolekcje będzie obowiązywało milczenie. Tematem rekolekcji będzie dojrzałość w wierze, chrześcijańskie rozumienie wolności i ?bycie darem w praktyce?. Propozycja kierowana jest  przede wszystkim do osób związanych z DA, absolwentów, a szczególnie osób, w których życiu dokonują się zmiany, podejmują ważne decyzję (np. koniec studiów, sakrament małżeństwa). Rekolekcje poprowadzi ks. Marek Adamczyk

Miejsce: Dom Modlitwy w Piotrkowicach

Termin: 02 stycznia (czwartek) przyjazd do późnych godzin wieczornych – 05 stycznia (wyjazd o 14.30). Możliwy jest również przyjazd do piątku wieczorem.

Koszt: Minimalna stawka wynosi 60zł za dzień (czyli 120zł), pamiętamy jednak by w miarę możliwości wesprzeć materialnie Ojców.

Info i kontakt ks. Marek Adamczyk (Marek.adamczyk@skauci-europy.pl)

2013-12-26T17:14:04+01:00
Ta strona używa plików Cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. OK