Zapraszamy na Pielgrzymkę z grupą akademicką 21.

Zapraszamy do pielgrzymowania w tym roku z grupą akademicką nr 21.

Nasza grupa to wspólnota ludzi związanych z Duszpasterstwem Akademickim i parafią św. Jadwigi. Ludzi młodych wiekiem i/lub;) duchem.

Charakterystyką grupy jest nie tylko przeważająca liczba młodzieży, ale również akademicki styl jej prowadzenia. Codziennie jeden etap poświęcony jest osobie zaproszonej na trasę pielgrzymki. Będą to zarówno młode małżeństwa, osoby realizujące ciekawe pasje. Cieszymy się, że w roku życia konsekrowanego będą z nami pielgrzymować siostry zakonne: 2 służki i 1 karmelitanka a także Hubert, kleryk WSD w Radomiu.

W ramach naszej grupy będziemy również przygotowywać się do owocnego przeżycia Światowych Dni Młodzieży. Będzie okazja poznania idei spotkania a także form zaangażowania się w ich przeprowadzenie w naszej diecezji. Będą nam w tym pomagać ks. dr Mariusz Wilk z grupą wolontariuszy.

Na trasie pielgrzymki dzień rozpoczynać będziemy wspólną modlitwą godzinek a po niej będzie czas na śpiewanie. Drugi etap będziemy przechodzić w ciszy i dzielić się usłyszanym Słowem Bożym, który każdy kto będzie chciał będzie mógł odczytać publicznie i podzielić się swoim doświadczeniem.

Codziennie na trasie różaniec, koronka do Bożego Miłosierdzia i konferencja. Dużo radości na postojach:) Zapraszamy.

W tym roku chcemy, aby każdy uczestnik rano i wieczorem mógł otrzymać litr wrzątku, żeby łatwiej było przygotować ciepły posiłek.

Prosimy o modlitwę w intencji przygotowań i o zgłaszanie się chętnych do pomocy w przeprowadzeniu pielgrzymki.

Kontakt w sprawie pielgrzymki:

Lider: Leszek Jaworski, tel. 791146697, e-mail: leszek.jaw@op.pl

Koszt uczestnictwa w pielgrzymce to 60,00 zł od uczestnika.

Zapisy prowadzić będziemy po Mszach św. w parafii św. Jadwigi w niedzielę 02 sierpnia w parafii św. Jadwigi, w Duszpasterstwie Akademickim od 03 sierpnia w godzinach 19-21, a także na trasie u Klaudii Miśkiewicz z DA.

Zapraszamy!

2015-07-16T15:07:06+02:00
Ta strona używa plików Cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. OK