Rekolekcje na dobry początek 04-06 października 2015r.

Wszyscy wiemy, jak wiele w różnych dyscyplinach sportowych zależy od dobrego startu. Podobnie jest i w życiu, jeśli dobrze się zacznie, wtedy łatwiej jest funkcjonować na co dzień. A po wakacjach strasznie się nie chce… Dlatego chcemy poszukać inspiracji we wspólnocie, Słowie Bożym i modlitwie.

Dlatego zapraszamy Cię na rekolekcje na dobry początek roku akademickiego. Poprowadzi je znany w Radomiu duszpasterz młodzieży, katecheta i niesłychanie pozytywny człowiek, ks. Maciek Gizicki z parafii św. Wacława na Starym Mieście.

Zapraszamy Cię serdecznie, zwłaszcza jeśli jeszcze nie miałeś kontaktu z DA i chcesz się wkręcić lub przyszedłeś na pierwszy rok studiów i szukasz pozytywnych znajomych. Albo jeśli po prostu chcesz poszukać inspiracji dla swojego życia, nie tylko akademickiego.

Pierwszego dnia rekolekcji spotkamy się na Mszy św. o 20:20 w kościele św. Jadwigi. Po niej zapraszamy do DA na małe co nieco i pogaduchy zakończone kompletą o 22:30.

W poniedziałek 05 października, spotkamy się na Mszy św. o 19:00, kiedy posłuchamy drugiej nauki rekolekcyjnej. Po niej również zapraszamy do sal DA, gdzie będzie można dowiedzieć się więcej na temat ruszającego tydzień później Kursu Alpha dla studentów.

We wtorek, 06 października o godziny 20:00 w kościele, po krótkiej nauce rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu i będzie możliwość spowiedzi. Poprowadzi ją Akademicka Wspólnota Jonasza działająca przy DA.

Na rekolekcjezkm1cog wszystkich studentów, sympatyków DA zapraszają:

ks. Maciek Gizicki

oraz duszpasterze akademiccy, ks. Artur Chruślak i ks. Arek Latosek.

 

 

 

2015-09-26T20:16:39+02:00
Ta strona używa plików Cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. OK