S. Anna M. Pudełko będzie gościem Całkiem Inna -kobieta w blasku Stwórcy, 05 kwietnia o 19 w DA

Zapraszamy na kolejne spotkanie dla kobiet z cyklu ?Całkiem Inna ? kobieta w blasku Stwórcy?.
W kwietniu spotkamy się wyjątkowo w środę o godz. 19.00.
Zaczniemy oczywiście od babskich plotek przy kawie i ciastku 😉
Następnie udajemy się na wyczekiwane spotkanie z Miłością. W przyciemnionej kaplicy będziemy adorować Stwórcę przy pięknej muzyce i poruszających rozważaniach ks. Mariusza Wilka.
Potem spotkanie z gościem. Kto nim będzie?

Możesz Ją spotkać w radiu, gazecie, na Facebooku, Twitterze i YouTube, a 5 kwietnia (środa) o godz. 19.00 w Duszpasterstwie Akademickim w Radomiu na naszym XVIII spotkaniu dla kobiet: Całkiem Inna ? kobieta w blasku Stwórcy!

Należy do najmłodszego zgromadzenia zakonnego założonego przez bł. Jakuba Alberionego ? apostolinek, zgromadzenia Rodziny Świętego Pawła.
W Polsce jest ich tylko cztery.
Piękna kobieta, która podbija coraz więcej kobiecych serc – siostra Anna Maria Pudełko.

Odkryjmy co skrywa ?Pudełko Ani? (http://apostolinki.pl/index.php/pudelko/)
– prowadzi swojego bloga
– czyta i wyjaśnia niedzielne ewangelie (Trzy słowa o Słowie)
– jest autorką cyklu filmów ?Taka jak TY?, w którym przybliża nam znaczenie Litanii Loretańskiej (?zbioru komplementów?) i tajemnic różańcowych.
– jest autorką audiobooka: Maryja wie lepiej. Rozważania różańcowe dla każdej kobiety oraz Kobieta w pełni szczęśliwa. Rozważania na podstawie Litanii loretańskiej.
– głosi konferencje, rekolekcje, organizuje spotkania formacyjne oraz Diecezjalne Dni Kobiet w Skierniewicach
– pomaga młodzieży w odkryciu sensu życia i własnego powołania poprzez modlitwę i osobiste towarzyszenie

? Moja praca i posługa to wielka radość, bo nieustannie zachwycam się pięknem Chrystusa, czystego, ubogiego i posłusznego. Kontempluję Go bez znużenia i zmęczenia. Odkryłam, że śluby to nie jest suchy przepis. Czystość, ubóstwo i posłuszeństwo to Chrystusowy sposób wchodzenia w relacje. Jezus kocha miłością niezaborczą, która nie jest chciwa, jest darem. Jego miłość jest zasłuchana w człowieka. Dobro człowieka jest tu w centrum. I właśnie takiej miłości chcę się uczyć w relacjach do każdego człowieka.? (źródło: http://gosc.pl/doc/2808802.Kochamy-sie-jak-szalone)

?To, co mnie zachwyca w powołaniu apostolinki, to fakt, że będąc osobą konsekrowaną, dla której całym życiem i szczęściem jest Jezus czysty, ubogi i posłuszny, doświadczam także piękna innych dróg powołania poprzez towarzyszenie zarówno tym, którzy drogę wybrali, jak i tym, którzy walczą o wierność podjętemu powołaniu.? (źródło: http://kosciol.wiara.pl/doc/2816468.Nauka-i-usmiechem)

2017-03-28T13:57:28+02:00
Ta strona używa plików Cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. OK