ForceGSM to profesjonalny serwis urządzeń mobilnych z siedzibą we Wrocławiu. Możemy się pochwalić ponad 10-letnim doświadczeniem w branży elektronicznej, co przekłada się na doskonałą znajomość specyfiki tego rynku. Zajmujemy się naprawą telefonów, smartfonów oraz tabletów. Zapewniamy szybką realizacje zleceń oraz szczere i profesjonalne podejście do klienta.

serwis telefonów Wrocław

ForceGSM - serwis telefonów Wrocław

W sytuacji gdy naprawa okazuje się nie opłacalna oferujemy tańsze i rozsądniejsze rozwiązania. W razie konieczności zajmujemy się naprawą laptopów oraz tradycyjnych komputerów stacjonarnych. Ponadto w naszej ofercie znajduje się serwis czytników e-book oraz nawigacji samochodowych. Posiadamy sieć punktów stacjonarnych we Wrocławiu.

Poza tym zajmujemy się serwisem wysyłkowy, w trakcie którego zapewniamy darmową wycenę naprawy. Jest to tani, całkowicie bezpieczny sposób na naprawę uszkodzonego urządzenia. Nasi specjaliści bezustannie poszerzają swoją wiedze aby nie pozostać w tyle za konkurencją. Dzięki temu nasi klienci pozostają zadowoleni z szybkości realizacji oraz jakości oferowanych przez nas usług.

Serwis telefonów ForceGSM

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8842510527
REGON
021020124
Siedziba

ul. Hallera 52
50-984 Wrocław