Firma Kielo powstała w 2010 roku we Wrocławiu. Oferuje ona produkty dla przemysłu chemicznego, galwanotechniki i uzdatniania wody poprzez jej sklep internetowy. Współpracuje ona z firmami takimi jak: SEKO Srl, JESCO, Finish Thompson oraz Lutz Pumpen GmbH.

pompa membranowa

Pompy membranowe z oferty sklepu Kielo.pl fot.1

Kielo sprzedaje pompy do oleju, ręczne, do kwasów, do zasad, perystaltyczne, membranowe, wirowe, śrubowe, dozujące, beczkowe, przepływomierze, armaturę do pomp, a także zestawy dozujące. W chwili obecnej firma obsługuje ponad 10 000 klientów w różnych krajach, w tym w Czechach, Niemczech, Austrii, Ukrainie, Norwegii, Rumunii oraz Holandii. Klienci mogą liczyć na wsparcie techniczne i serwisowe firmy.

pompa membranowa

Pompy membranowe z oferty sklepu Kielo.pl fot.2

Za pomocą strony szczotki-przemyslowe.pl prowadzona jest także produkcja i dystrybucja szczotek technicznych. Do sprzedawanych pomp produkowane są akcesoria w postaci elementów ze stali kwasoodpornej i tworzyw sztucznych, mobilnych zbiorników do pomp dozujących i beczkowych, redukcji i tulei z tworzyw sztucznych, a także elementów z armatury z tworzyw sztucznych.

Kielo Systemy Pompowe

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
7352858145
REGON
122961742
Siedziba

ul. Kokoszków 24A
34-400 Nowy Targ