grzejnik elektryczny

Internetowy sklep Sarmata to miejsce, gdzie można zamówić wysokiej jakości promienniki podczerwieni, grzejniki elektryczne i ładowarki do samochodów elektrycznych. Dostarczamy systemy grzewcze najwyższej klasy a nasza oferta skierowana jest do wszystkich tych, którzy chcą zadbać o ciepło w domu czy w biurze.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą na kotły, piece i grzejniki. Oferujemy tylko i wyłącznie sprawdzone rozwiązania, w których stosowane są nowoczesne technologie. Dzięki naszej bogatej ofercie możemy dobrać sprzęd odpowiadający indywidualnym potrzebom. Oprócz pieców i grzejników można u nas kupić także elektryczne suszarki, które doskonale sprawdzają się w firmowych łazienkach.

Ważną częścią naszej oferty są także ładowarki do samochodów elektrycznych. Dzięki domowej ładowarce proces ładowania można wykonać w dowolnym, dogodnym momencie. Zapewniają one także dokładną kontrolę zużywanego prądu. W naszym sklepie od lat zatrudniamy najlepszych fachowców, którzy zawsze są gotowi służyć radą i pomocą klientom.

Sklep z grzejnikami Sarmata

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
6161473965
REGON
360007888
Siedziba

ul. Ostrowskiego 30
53-238 Wrocław