Firma Tespol zyskała w oczach odbiorców opinię profesjonalnego i rzetelnego dostawcy najwyższej klasy aparatury pomiarowej i cyfrowego sprzętu do pomiarów. W ofercie przedsiębiorstwa dostępne są znane i cenione marki, takie jak Workswell, 3DS Simulia CST, Recco, Tektronix, Fluke, Telestream i wiele innych.

Multimetr cyfrowy

Multimetr cyfrowy z oferty firmy Tespol fot.1

Najwyższa jakość wykonania, niezbędne gwarancje i atesty, korzystne ceny i niebywała precyzja zakupionego sprzętu, sprawiają, że grono zadowolonych odbiorców wzrasta z każdym rokiem. Dla wszystkich chętnych firma przygotowała wyspecjalizowany serwis, który przewróci drugie życie zniszczonym urządzeniom oraz przeprowadzi niezbędną diagnostykę i naprawę.

Multimetr cyfrowy

Multimetr cyfrowy z oferty firmy Tespol fot.2

Bogaty wybór sprzętu, fachowa pomoc, kadra pracownicza, która z chęcią pomoże i doradzi przy zakupie. Ich niezbędna wiedza i doświadczenie, są gwarantem zadowolenia kupującego. Przekonaj się sam i skontaktuj się już teraz z biurem obsługi klienta. Satysfakcja z zakupu gwarantowana. Zaufany dostawca czołowych urządzeń do pomiaru jest tylko jeden. Tanio, szybko i solidnie.

Tespol Sp. z o.o.

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8992410135
REGON
930513685
Siedziba

ul. Klecińska 125
54-413 Wrocław

 
 

Copyright © 2022 daradom.pl. All Rights Reserved