Firma Wiązar Polska powstała z pasji do budownictwa. To rodzinna firma z ogromnym doświadczeniem oraz ugruntowaną pozycją na rynku. Ogromna wiedza i zaangażowanie w każdy projekt pozwalają im świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Firma Wiązar Polska zajmuje się produkcją dźwigarów dachowych z tarcicy konstrukcyjnej najwyższej jakości.

Wiązary dachowe Wałbrzych

Wiązary dachowe Wałbrzych fot.2

Konstrukcja kratowa pozwala na mniejsze zużycie materiału niż przy tradycyjnej konstrukcji więźby dachowej. Wiązary stosowane są w budowlach różnego przeznaczenia. Oferta firmy obejmuje między innymi użycie ich w budownictwie mieszkaniowym, co pozwala na znaczną oszczędność czasu i pieniędzy. Wiązar Polska swoje rozwiązania wykorzystuje również w przemyśle i rolnictwie.

Wiązary dachowe Wałbrzych

Wiązary dachowe Wałbrzych fot.1

W ofercie posiadają też budowę ścian szczytowych. Zakład wykorzystuje w swojej pracy konstrukcje prefabrykowane, które mają wiele zalet. Są to m.in.: krótki czas montażu, wysoka jakość materiału czy duża rozpiętość i brak podpory. Firma dostarcza i montuje wiązary na terenie całego Dolnego Śląska, w tym w Wałbrzychu.

Wiązar Polska

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
1230537879
REGON
011059223
Siedziba

ul. Ceramiczna 4
58-130 Żarów

 
 

Copyright © 2022 daradom.pl. All Rights Reserved